Apartament per shitje ne Vlore Okazion 400€/m2 prane detit

Author profile image

Apartament per shitje ne Vlore prane plazhit. Okazion 30000 eur – 75.6 m2 ne bregdet! Disponon dhome ndenje dhe kend kuzhine te hapur, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon me dalje ne sallon. Pozicionohet ne katin e dyte te nje rezidence te re te perfunduar vetem 100 metra larg detit. Rezidenca ka punime cilesore, disponon ashensor dhe administrim. Apartamenti per shitje disponon certifikaten e pronesise.

Per informacion me te detajuar ju lutem kontaktoni Agjencine CENTURY 21 Danushi ne tel. +355 33 205 821.

Category : Blog &Prona Rezidenciale