Apartament per shitje ne Vlore zona bregdetare

Author profile image

Apartament per shitje ne Vlore ne zonen Uji i Ftohte. Rezidence e re e perfunduar me ashensor vetem 30 metra larg plazhit. Rezidenca pozicionohet ne vijen e pare te ndertimin me pamje te plote te detit. Disponon sallon dhe kuzhine te hapur, dhopme gjumi, tualet me dush, korridor dhe ballkon me pamje te detit. Apartamenti shitet i mobiluar, me 2 kondicioner te instaluar ne dhomat e apartamentit. Zone turistike dhe shume e preferuar per banim.
Investoni sot per shtepine tuaj ne bregdet.
Per me shume informacion kontaktoni agjentin imobiliar ne tel. +355 33 205 821.

Category : Apartamente per shitje ne Rajonin e Vlores - Sarande &Blog