Apartament per shitje ne Vlore

Author profile image

Apartament i mobiluar shitet ne Vlore ne qender. Plotesisht i mobiluar me mobilim modern. Disponon dhome ndenje me kend kuzhine te hapur, korridor, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje te Bulevardit Ismail Qemal.

Kontaktoni agjentin imobiliar per mer shume informacion. Telefon: +355 33 205 821, email: info@rentalsinalbania.com

Category : Apartamente per shitje ne Rajonin e Vlores - Sarande &Blog