Apartament me qera ne Sarande

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 
  • Adresa: Sarande
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Sarande
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 143
  • Siperfaqa: 70 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane rruges hyrese te qytetit te Sarandes.
Ne afersi te apartamentit ka sherbime te ndryshme si markete etj.
Apartament ndodhet ne katin e katert te pallatit dhe pozicionohet me pamje nga deti.
Apartameni eshte i mobiluar per 4 persona.

Per informacion ju lutem na kontaktoni. Tel. +355 33 205 821.

Karakteristika të Tjera

Apartament me qera ne Sarande

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 01/05/2013
Nr Listimi: #143

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera