Apartament me qera ne bregdet Vlore Shqiperi

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 149
  • Siperfaqa: 68 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne Vlore prane detit.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial dhe pozicionohet ne zonen turistike te qytetit e kompletuar me te gjitha ambjentet e sherbimit si restorante, piceri, bare, markete.Apartamenti disponon 1 dhome, 1 ambjent ndenje dhe guzhine, 1 tualet, ballkon me pamje nga deti.Ne apartament mund te akomodohen 4 persona. Apartamenti mund te prenotohet gjate gjithe muajve te vitit.

Rezervo tani!

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Apartament me qera ne Vlore prane detit

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 01/05/2013
Nr Listimi: #149

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera