Apartament me qera ne Vlore prane Kalase

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €35.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlora
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9119
  • Siperfaqa: 80 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje rezidence te re me ashensor prane zones se Kalase. Disponon nje dhome gjumi , kuzhine te perbashket me dhome ndenje, tualet dhe ballkon me pamje ballore te detit. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern. I pajisur me kondicioner. Zone e preferuar nga pushues.
Ju lutem kontaktoni me agjentin imobiliar me tel : +355 69 51 96 069.

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, I mobiluar, kati 4, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Pamje nga deti, Pamje panoramike, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 28/06/2014
Nr Listimi: #9119

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera