Apartament me qera ne Vlore qytet

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €150.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Fiqiri Muka, Vlore
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 2
  • Nr Listimi : 9578
  • Siperfaqa: 120 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per qera ne Vlore ne qytet . Apartamenti ndodhet prane shkolles Industriale ne katin e trete ne nje rezidence te re me ashensor. Disponon nje sip prej 120m2 te ndare ne dy dhoma gjumi , kuzhine me dhome ndenje , 2 tualete dhe ballkon te bollshem . Lagje e qete banimi.
Per me shume informacion kontaktoni ne agjensi Century21 Danushi ne tel: +355 33 205 821!

Karakteristika të Tjera

Ashensor, Ballkon, kati 3, Prane Bulevardit Kryesor Ismail Qemali, Rezidence e re, Zone parkimi

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 23/09/2014
Nr Listimi: #9578

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera