Apartament me qera ne Vlore Uji Ftohte

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €110.00 Ditë
  • Adresa: Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlora
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9620
  • Siperfaqa: 60 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per qera ne Vlore lagje Uji i Ftohte. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri rezidencial ne zonen bregdetare te Vlores. Disponon ambjent te perbashket ndenje kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Planimetri funksionale dhe plotesisht i mobiluar.I pajisur me kondicioner.
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon ,E mobiluar, kati 3, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Prane Shetitores buze detit, Rezidence e re, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 30/09/2014
Nr Listimi: #9620

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera