Apartament me qira ne Vlore

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €40.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9321
  • Siperfaqa: 100 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qira ne Vlore Uji Ftohte. Apartament me dy dhoma gjumi ,kuzhine me sallon te perbashket, tualet dhe ballkon te bollshem me pamje deti . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje rezidence te re me ashensor prane shetitores buze detit. I pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme , TV, lavatrice, frigorifer, furre dhe kondicioner. Plotesisht i mobiluar.Per qera sezonale.
Per me shume infromacion na kontaktoni !

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, kati 3, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Pamje nga deti, Prane rruges kryesore, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 10/07/2014
Nr Listimi: #9321

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera