Apartament ne shitje ne Vlore Albania

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €99,000.00 
  • Adresa: Rruga Gjergj Kasterioti
  • Kontrata: Shitje
  • Qyteti: Vlorë
  • Dhoma: 4
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 3
  • Nr Listimi : 9647
  • Siperfaqa: 170 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per shitje ne Vlore . Ndodhet ne katin e fundit te nje rezidence te re prane rruges Trasballkanike ne qytet. Disponon pese ambiente dhoma , tre tualete dhe verande te madhe me pamje te ishullit te Sazanit dhe detit Aderiatik. Hapsira te bollshme plote drite. I pamobiluar .Cati druri dhe paisje sanitare cilesore.Me certifikat pronesie.
Per me shume informacion kontakto me agjentin imobiliar ne tel: 355 69 51 96 069!

Karakteristika të Tjera

Ashensor, Ballkon, Me certifikate pronesie, Pamje nga deti, Prane rruges kryesore, Rezidence e re, Zone parkimi.

Për Shitje nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 30/09/2014
Nr Listimi: #9647

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera