Apartament per qera ne Vlore prane detit

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9417
  • Siperfaqa: 92 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament pushimi ne Vlore prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje rezidence te re me ashensor vetem 50 m larg plazhit . Plotesisht e mobiluar. Disponon dy dhoma gjumi ,sallon me kend kuzhine te perbashket, tualet dhe ballkon te bollshem me pamje anesore te detit. I pajisur me kondicioner. I pershtashem per 4-6 persona.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, kati 5, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Prane rruges kryesore, Prane Shetitores buze detit, Rezidence e re, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 31/07/2014
Nr Listimi: #9417

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera