Apartament per qera ne Vlore qender

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €400.00 Ditë
  • Adresa: Vlore
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlorë
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 2
  • Nr Listimi : 9401
  • Siperfaqa: 125 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per qera ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje rezidence me ashensor ne qender te qytetit Vlore. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern. Disponon dy dhoma gjumi , ambient salloni te perbashket me kend kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dy tualete dhe ballkon me pamje panoramike te gjirit te Vlores . I pajisur me kondicioner. Per qera afatgjate.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Ashensor, Ballkon, E mobiluar, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali, Ne rruge kryesore, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 28/07/2014
Nr Listimi: #9401

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera