Apartament per shitje ne Vlore – 23 000 euro

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €23,000.00 
  • Adresa: Rr.Hasan Kushta
  • Kontrata: Shitje
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 558
  • Siperfaqa: 65 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per shitje ne qender  Rruga Hasan Kushta Vlore Shqiperi. Apartament ne ndertese ekzistuese, viti i ndertimit 1973. Pozicionohet ne qender te qytetit prane tregut fshatar dhe institucioneve shteterore. Disponon dhome ndenje & aneks, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon. Pozicioni ne katin e dyte te nderteses favorizon perdorimin e apartamentit si ambjent biznesi. Aktualisht eshte investuar ne ristrukturim te pjesshem te tualetit dhe instalim dritare duralumin.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

Karakteristika të Tjera

Apartament per shitje ne Vlore

Për Shitje nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 10/10/2013
Nr Listimi: #558

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera