Apartament per shitje Vlore Uji ftohte

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €69,000.00 
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Shitje
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Vlora
  • Tualet: 2
  • Nr Listimi : 9627
  • Siperfaqa: 105 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per shitje ne Vlore Uji Ftohte. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje rezidence te re buze detit. Disponon nje sip prej 105 m2 te ndare ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje me kuzhine, dy tualete dhe ballkon me pamje panoramike te detit Aderiatik dhe ishullit te Sazanit. I pamobiluar. Dysheme me parket druri dhe paisje sanitare cilesore. Punime shume cilesore. Investoni per pushimet tuaja.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne agjensi me tel :+355 33 205 821 !

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte, Ashensor, Ballkon, Kati 8, Me certifikate pronesie, Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Shitje nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 30/09/2014
Nr Listimi: #9627

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera