Apartament pushimi ne Vlore me pamje deti

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €35.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9367
  • Siperfaqa: 65 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne Vlore me pamje deti. Apartamenti ndodhet ne zonen e Kalase prane plazhit. Disponon nje dhome gjumi , kuzhine me dhome ndenje te perbashket, tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit Jon. Plotesisht i mobiluar . I pajisur me kondicioner . Jepet per qera sezonale.
Per me shume informacion kontaktoni agjentin ne tel :069 52 96 069!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, Kondicioner, Ne rruge kryesore, Pamje nga deti, Pamje panoramike, Prane rruges kryesore, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 22/07/2014
Nr Listimi: #9367

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera