Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Dhimiter Konomi
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9355
  • Siperfaqa: 68 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri. Apartamenti ndodhet ne nje ndertes te re me ashensor prane detit. Disponon dhome fjetje, kuzhine me dhome ndjenje te perbashket, tualet dhe ballkon te bollshem. Per qera sezonale.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne rruge kryesore, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 18/07/2014
Nr Listimi: #9355

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera