Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €50.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlorë
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9105
  • Siperfaqa: 120 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks rezidencial me ambjente te gjelberuara. Disponon dy dhoma gjumi , dhome ndenje me kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, tualet dhe ballkon te bollshem me pamje nga kalaja e Kanines. Mobilim i ri modern. Pozicionimi i tije ne breg te detit dhe ne faqen e malit e ben kete apartament nder me te preferuarit.
Rezervoni pushimet tuaja tani!
Per me shume informacion na kontaktoni me tel : +355 33 205 821.

Karakteristika të Tjera

Ashensor, Ballkon, E mobiluar, kati 5, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne rruge kryesore, Prane rruges kryesore, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 28/06/2014
Nr Listimi: #9105

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera