Apartament pushimi ne Vlore Uji Ftohte

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €45.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlorë
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9272
  • Siperfaqa: 105 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament pushimi ne Vlore Uji Ftohte. Apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje kompleksi rezidencial prane plazhit te Ri Vlore. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me nje stil modern . I pajisur me kondicioner . Disponon dy dhoma gjumi , dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, tualet dhe ballkon te bollshem . Prane shetitores buze detit me ambjente te gjelberuara, sherbime bar, restaurant, supermarket, internet kafe…etj

Na kontaktono ne agjensin Century 21 Danushi me tel : +35533205821.

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, kati 3, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 09/07/2014
Nr Listimi: #9272

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera