Apartament per shitje ne Vlore prane Plazhit te Ri

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €38,000.00 
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Shitje
  • Qyteti: Vlorë
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 2393
  • Siperfaqa: 84.5 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament per shitje ne Vlore prane plazhit te ri, ne katin e dyte te kompleksit te ri rezidencial OSLO. Planimetri funksionale dhe punime shume cilesore. Ambjente te gjelberuara pamje te mrekullueshme te detit dhe Kalase se Lashte te Kanines. Akses te menjehershem ne shetitoren buze detit. Apartamenti eshte i perfunduar. Shijoni ajrin e paster te detit gjate gjithe vitit. Cmim OKAZION!

Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristika të Tjera

Ashensor, Ballkon, Zone parkimi.

Për Shitje nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 24/10/2013
Nr Listimi: #2393

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera