Apartamente me qira ne Vlore me pamje deti

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €200.00 Muaj
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9555
  • Siperfaqa: 80 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje rezidence te re prane shetitores buze detit. Disponon dy dhoma gjumi , dhome ndenje me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit Aderiatik dhe gjirirt te Vlores. I mobiluar. Jepet per qera afatgjate.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ajer i kondicionuar, Ashensor, Ballkon, E mobiluar, kati 5, Ne rruge kryesore, Pamje nga deti, Pamje panoramike, Prane Shetitores buze detit, Rezidence e re, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 13/09/2014
Nr Listimi: #9555

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera