Apartamente pushimi ne Vlore

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €25.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9300
  • Siperfaqa: 65 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament pushimi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te re ne katin e 5-te me pamje te detit Aderiatik. Disponon 1 dhome gjumi, kuzhine me dhome ndenje te perbashket, tualet dhe ballkon me pamje panoramike det. Plotesisht e mobiluar. Zone turistike me sherbime te ndryshme bar, restaurant, supermarket, internet kafe …etj
Per me shume informacion na kontaktoni !

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, kati 5, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne rruge kryesore, Pamje panoramike, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 10/07/2014
Nr Listimi: #9300

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera