Apartament ne Ujin e Ftohte Vlore me qera

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €40.00 
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 2
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet: 2
  • Nr Listimi : 146
  • Siperfaqa: 120 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament me qera ne Vlore.Apartamenti ndodhet ne zonen e Plazhit te Ri, ne jug te qytetit Vlore, prane rruges nacionale Vlore Sarande. Akomodimi ndodhet  prane detit, ne zonen me te preferuar per te gjithe pushuesit. Ne afersi te akomodimit ndodhen restorante me gatim tradicional shqiptar, guzhine italiane e prodhime deti,piceri etj.Prane akomodimit ndodhen ambjente sherbimi si supermarket dhe dyqane te ndryshme si dhe qendra e argetimi.Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar.

Per detaje ju lutem na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Disponon 2 dhoma gjumi,sallon & kuzhine plotesisht te pajisur, korridor, 2 tualet, 2 ballkon me pamje deti. Disponon kondicioner,lavatrice, wi-fi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 01/05/2013
Nr Listimi: #146

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera