Dyqan me qera ne Vlore prane detit

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €500.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlora
  • Dhoma: 0
  • Shteti: Albania
  • Tualet:
  • Nr Listimi : 9660
  • Siperfaqa: 60 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Dyqan me qera ne Vlore prane detit.Dyqani ndodhet prane shetitores ne zonen e Ujit te Ftohte.Dyqani ndodhet ne nje objekt te ri dhe eshte i disponueshem per akvitete te ndryshme biznesi.Per me shume detaje na kontaktoni.

Karakteristika të Tjera

Dyqan me qera ne Vlore prane detit

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 07/01/2015
Nr Listimi: #9660

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera