Garsoniere me qera ne Vlore

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlora
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9131
  • Siperfaqa: 40 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Garsoniere pushimi ne Vlore Shqiperi. Apartament studio per qera ne Vlore , zona e Kalase. Plotesisht i mobiluar. I pershtatshem per 2 persona. Studio ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence te re me ashensor. Disponon kend kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket , shtrat matrimonial, kondicioner, tualet dhe ballkon me pamje panormaike te detit Jon .
Ju lutemi na kontaktoni ne agjensin Century21 Danushi me tel : +355 33 205 821!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, kati 2, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne rruge kryesore, Pamje nga deti, Pamje panoramike, Rezidence e re, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 03/07/2014
Nr Listimi: #9131

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera