Garzoniere per qera ne Vlore Uji Ftohte.

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €25.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Murat Terbaci
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9439
  • Siperfaqa: 46 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Garzoniere per qera ne Vlore Uji Ftohte. Apartament studio ne katin e 8-te te nje rezidence te re prane detit. Plotesisht i mobiluar. Disponon dhome gjumi me krevat dopjo, dollap, kend kuzhine me te gjitha paisjet e gatimit, tavoline ngrenie per 2-4 persona, tualet dhe ballkon me pamje te detit.
Per me shume informacion kontaktoni ne agjensi ne tel :+355 69 51 96 069!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, E mobiluar, Kati 8, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Ne rruge kryesore, Pamje nga deti, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 04/08/2014
Nr Listimi: #9439

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera