Garzoniere pushimi ne Vlore prane Plazhit te RI

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €25.00 Ditë
  • Adresa: Rruga Dhimiter Konomi
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 9348
  • Siperfaqa: 31 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Apartament garzonier per qera ne Vlore . Ndodhet prane plazhit te Ri ne nje rezidence te re me ashensor .E mobiluar me te gjitha pajisjet dhe e e pershtatshme per 3 persona. E disponueshme per qera sezonale.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ashensor, Ballkon, Carcafe & Peshqire, Ne rruge kryesore, Pamje panoramike, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 18/07/2014
Nr Listimi: #9348

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera