Hotel per shitje ne Vlore

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €370,000.00 
  • Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
  • Kontrata: Shitje
  • Qyteti: Vlore
  • Dhoma: 0
  • Shteti: Shqiperi
  • Tualet:
  • Nr Listimi : 1295
  • Siperfaqa: 500 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Hotel per shitje ne Vlore. Shitet truall dhe objekt komercial hotel ne zonen e Kalase, vetem 30 metra nga deti.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni ne telefonin +355 695196069 ose dergoni email: danushi@propertyinvlora.com!

Karakteristika të Tjera

Hotel per shitje ne Vlore, Pamje nga deti, Pamje panoramike, Truall dhe objekt komercial hotel per shitje ne Vlore, Vila pushimi per shitje ne Vlore.

Për Shitje nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 27/07/2016
Nr Listimi: #1295

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera