Shtepi per pushime ne Sarande

Fotot e Pronës

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €30.00 Ditë
  • Adresa: Sarande
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Saranda
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 8480
  • Siperfaqa: 50 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Shtepi pushimi ne Sarande.Shtepia ndodhet ne nje objekt te ri me disa apartamente te cilat ndodhen prane detit prane hotel Butrintit dhe shetitores.Apartamentet jane te mobiluara, dhe guzhina e pajisur me te gjitha pajisjet elektro shtepiake si dhe me ajer te kondicionuar.Ambjenti i pershtatshem per 3-4 persona.Pozicioni i baneses eshte mjaft i pershtashem pasi ndodhet prane detit dhe shetitores prane qendres se Sarandes.
Per me shume detaje na kontaktoni.

Karakteristika të Tjera

Afer detit, Ballkon, E mobiluar, Kondicioner, Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, Prane Shetitores buze detit, Zone parkimi.

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 15/06/2014
Nr Listimi: #8480

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera