Shtepi pushimi ne Ksamil Sarande

Informacionet Kryesore

  • Cmimi: €55.00 
  • Adresa: Ksamil
  • Kontrata: Qera
  • Qyteti: Sarande
  • Dhoma: 1
  • Shteti: Albania
  • Tualet: 1
  • Nr Listimi : 471
  • Siperfaqa: 68 m2
  • MLS No.:

Përshkrimi Pronës

Shtepi pushimi ne Ksamil Sarande. Apartament pushimi per qera ne Ksamil Sarande. Apartamenti ndodhet ne vile te re 2 kateshe vetem 100 metra larg plazhit ne gjirin me te bukur te Ksamilit vetem 1 milje larg Korfuzit. Disponon dhome gjumi, sallon, kuzhine plotesisht te mobiluar, tualet me dush, verande , oborr me furre prej guri per grile. Vend parkimi i perfshire ne cmim. Per pushuesit e apartamenteve ofrohet çader me 2 shezllon te garantuar me cmim ekstra. Vetem 20 m larg plazhit ofrohet sherbim bar restorant me menu tradicionale te zones, prodhime deti, midhje te fresketa te kultivuara ne liqenin e Butrintit, prodhime mishi dhe piceri.

Rezervoni tani pushimet tuaja ne ishujt e Ksamilit! Tel: +355 33 205 821

Karakteristika të Tjera

Apartamenti me qera ne Ksamil ne cmimin e piblikuar perfshin parkimin dhe mundesine te gartuani ne grilen e vendosur ne ambjentin e oborrit te mbyllur vetem per pushuesit e kesaj vile. Ne plazhin prane viles ofrohet sherbim bar, restorant dhe cader me shazllon me cmim 500 leke/dite(3 euro/dite).

Për Qera nga Agjenti

Author profile image

Akil Danushi

Detajet e Listimit :
Listuar në: 05/06/2013
Nr Listimi: #471

Kontakte rreth Agjentit

Kontakto për këtë Pronë

Prona në Hartë

Vendodhja :

Prona të Tjera